Yükleniyor.

Acil durumda ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabileceğiniz, vadeye bağlı kalmadan ve düzenli olarak faiz tahakkuk eden bu kredi türüyle işletmenizin tüm nakit ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz.

  • Üçer aylık devreler itibariyla faiz tahakkuku ve tahsilatı yapılır.
  • Limitiniz olduğu sürece istediğiniz zaman paranız hazırdır.
  • Faiz oranları, kredinin verildiği andaki piyasa şartlarına göre belirlenir ve ekonomik duruma bağlı olarak tarafların anlaşmasına göre zaman içinde değişebilir.
  • Günlük faiz uygulanır.
  • Devre sonu gelmeden hesap kapatıyorsanız, kapanışta da faiz hesaplanabilir.

Spot kredi ile acil finansal ihtiyaçlarınızı belirlerken piyasa dalgalanmalarında stres yaşamazsınız. Sabit faiz oranıyla, önceden belirlenen vade ile açılan kredi vadesinde anapara ve faiz ile birlikte kapatılır.

  • Spot krediler; reel piyasada ve finans piyasalarında izlenen dalgalanmalardan etkilenmemek için kullandırılır,
  • Kredinin anaparası ve sabit faizi ile birlikte, önceden belirlenen vadede kapatılır,
  • Kredinin faiz oranının sabit olduğundan, kredi vadesi sonunda ne kadar faiz ödeneceği nettir, bu netlik de şirketin günlük hayatta nakit ödeme planını kolaylaştırır.

Taksit ödemeli kredi ile işletmenizin aylık ödemelerini, kredi tutarını ve tüm giderlerini önceden belirleyebilir ve ister eşit ister sizin belirleyeceğiniz taksitlerle ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Ticari faaliyet göstermekte olan işletmelere yönelik bankaların önceden belirledikleri miktar ve vadede kalması şartı ile aylık sabit taksitlerle geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Ticari taksitli kredisi, işletmenizin üretim kapasitesini arttırmak için makine/ekipman alımını veya yenilenmesini, hammadde alımını yatırımları veya teknolojik altyapının yenilenmesini finanse etmek amacıyla aylık eşit taksitlerle geri ödeyebilirsiniz.

Kredi eşit taksitler halinde geri ödenir. Faiz oranı vade boyunca değişmez. Yatırımcıya sadece kısa değil ayrıca uzun vadeli finansman imkanı sunar.